Мінеральна вата користується широкою і заслуженою популярністю у будівельників як один з кращих теплоізоляційних матеріалів.

Отримують її або з гірських порід (доломіт, базальт, вапняк), або з шлаку (відходів металургії). Відразу варто відзначити, що шлаковата нижче за якістю і за своїми експлуатаційними характеристиками. Тому провідні виробники спеціалізуються виключно на мінваті з гірських порід, лідером ринку базальтових утеплювачів є Rockwool.

Мінвата отримала таке широке застосування в будівництві завдяки своїм якостям. Вона є дуже хорошим теплоізолятором, чим більший буде показник коефіцієта опору теплопередачі (R), тим меншими будуть затрати на обігрів приміщення, завдяки хаотичному розташуванню волокон вата є і прекрасним звукоізолятором. Вона не горить, тому може використовуватися навіть для протипожежного захисту. Крім того, мінвата стійка до хімічних впливів і не вбирає вологу. Якість теплоізоляційного матеріалу Rockwool визначається структурою волокна і застосуванням спеціальних модифікуючих, знепилюючих і гидрофобізірующих добавок. М’які рулонні плити Domrock легко розрізають ножем.

Вироби з мінвати поділяються по своїх характеристиках, в залежності від того, для чого передбачається їх застосовувати. Якщо основна задача – утеплення мінеральною ватою дахової конструкції, то підійдуть м’які мати Domrock з хаотично розташованими волокнами . А якщо передбачається, що конструкція буде відчувати певне навантаження, то краще вибрати напівтверді і жорсткіші плити Rockmin. Для максимального теплоізолюючого ефекту утеплювач Domrock повинен бути встановлений таким чином, щоб мати впритул прилягали до навколишніх конструкцій каркасу і один до одного. Для того щоб рулонний утеплювач Domrock щільно заповнював каркас, ширина секції каркаса повинна бути на 10 мм. менше ширини утеплювача.

Мати Domrock можуть використовуватись як для утеплення стропильних конструкцій так і міжповерхових перекритів. У випадку монтажу Domrock в конструкцію скатного даху, то забезпечується спеціальний захист від вологи – гідроізоляційними супердифузійними мембранами і пароізоляційними плівками, яка встановлюється з боку джерела тепла.
Утеплювач Rockwool Domrock є оптимальним рішенням для теплоізоляції і звукоізоляції покрівлі, перекриттів, каркасних перегородок, стін, підлог, скатних дахів всіх типів будівель – там, де ізоляція не несе навантаження. Domrock легко і швидко встановлюється в дерев’яну або металеву обрешітку і не вимагає спеціального кріплення, а також не дає усадки.