велюкс
Мансардні вікна Velux (Велюкс) – це дахові вікна, виготовлені відомою европейською фірмою з відмінною репутацією. З допомогою продукції фірми Velux, звичайне горище можна перетворити у житлове приміщення або офіс, при цьому забезпечити їх свіжим повітрям та сонячним світлом. Виробником було продумано готові рішення для: вітальні у мансарді, спальні та дитячої у мансарді, ванної кімнати, а також рішення для приміщення з верхнім світлом. Дахові мансардні вікна Velux додатково комплектуються – захисним коміром, ролетом або маркізом, гідро/теплоізоляцією, фірмовими відкосами, шторками або жалюзями.
Всі дахові вікна Velux (Велюкс) – з енергозберігаючими склопакетами, виробленими за новітньою технологією “теплого периметра”. Відомо, що у звичайних склопакетах “найслабкіші місця” знаходяться по периметру скла. Тому замість традиційної алюмінієвої роздільної рамки ми використовуємо цілісну тонкостінну сталеву раму, заокруглену на кутах. Це запобігає утворенню конденсату по периметру скла. Зсередини склопакет заповнений інертним газом, аргоном, та герметизований силіконом (а не бутиловим герметиком!), термін служби якого – 20 років. За результатами випробувань склопакети VELUX (велюкс) визнані морозостійкими – тестування проводилося до мінус 55 градусів.
Мансардні вікна Velux (Велюкс) – виготовлені з дерева північної сосни, яка по  своїструктурі є щільною та міцною. Коробка та рама вікна виготовляється з клеєного бруса, просочений фунгіцидом та покритий лаковим покриттям. Це говорить про те, що вікно служитиме багато років не змінюючи форму. Дахові мансардні вікна velux – екологічно чистий продукт, який не завдасть шкоди Вашому здоров’ю та навколишньому середовищу. В асортименті VELUX більше 20 моделей вікон, а також всі необхідні аксесуари для надійного встановлення, гарного оздоблення, декору та захисту від спеки.
Мансардні вікна Велюкс поділяються на:

вікна з відчинянням по центральній осі;

вікна з двома типами відчиняння;

вікно-аварійний вихід;

вікна для нежилого горища;

вікно-балкон та тераса;

вікна для плоских дахів.

Обравши для мансарди дахові вікна Велюкс  ви гарантовано отримаєте теплі і світлі приміщення, а надійні   мансардні вікна Velux при експлуатації не завдадуть вам клопоту.