М’яка покрівля також відома під назвою гнучка або бітумна черепиця – це один цей самий матеріал, який використовують у покрівельних роботах для покриття дахів. Цей матеріал володіє одною істотною перевагою – гнучкістю. Завдяки даній властивості бітумної черепиці стало можливо зводити покрівлі різного рівня складності, не боячись втілювати в життя сміливі та неординарні архітектурні рішення з легкістю і витонченістю, витрачаючи при цьому мало коштів і зусиль. Саме тому наша компанія і радить свої клієнтам цей покрівельний матеріал.

Бітумна черепиця в деякий мірі новий для українського ринку матеріал, хоча у всьому світі цей вид покрівельного покриття почав використовуватися більше ста років тому і зараз став дуже популярним. Вперше бітумна черепиця використовувалася жителями Америки, а потім отримала широке поширення в країнах Європи.

Що ж є такого особливого в гнучкій черепиці, що її популярність зростає все більше з кожним роком не тільки на Україні, але і у всьому світі?

Виробляється бітумна черепиця з склополотна високої міцності, що додає даному матеріалу кращі властивості. Склохолст просочений модифікованим бітумом, на який наноситься кам’яна крихта (базальтовий гранулят), роль якої полягає в захисті покрівельного покриття від механічних пошкоджень і несприятливого впливу ультрафіолетових променів, а також завдяки якій, гнучка черепиця має велику різноманітність різних колірних забарвлень. Виробництво матеріалу по даній технології надає бітумній черепиці додаткових і корисних в експлуатації властивостей: пластичності, міцності, стійкості до деформації. Така особливість гнучкої покрівлі відрізняє її від інших покрівельних покриттів.

Гнучка черепиця відповідає найсуворішим вимогам до робочих характеристик якісного покрівельного матеріалу. Одними з пріоритетних переваг бітумної черепиці є той факт, що вона не піддається корозії. Її не можна подряпати або розбити, як, наприклад, натуральну черепицю. Так само бітумна черепиця характеризується відмінними шумоізолюючими властивостями, низькою теплопровідністю, вона є пожежобезпечною, не гниє й не вигорає під впливом сонячних променів. Стійкість до різких перепадів температур і агресивних впливів природних явищ, величезна різноманітність форм і колірної забарвлення – все це притаманне бітумній черепиці. Крім того вона є практично безвідходним матеріалом навіть при монтажі найскладніших покрівель, а слід – і більш економічною.